Antika Alan Yerler › Antika Eşya Alan Yerler

İstanbul Antika Eşya Alan Yerler

Telefon 1: 0532 137 54 37
Telefon 2: 0533 653 19 19

Sahip olunan antika eşyalarınızı çok yüksek fiyatlar ile satmanız mümkündür. Böyle bir düşüncenin olması durumunda ise iyi bir araştırma yapılması tavsiye edilmektedir. Çünkü İstanbul   antika Eşya alan yerler arasında birçok farklı fiyatlar ile karşılaşmak mümkün olacaktır. Çok daha ucuz fiyat veren yerlere gitmeden önce bizim ile iletişime geçmesi çok daha kazançlı olmanızı sağlayacaktır.

  • İstanbul Antika alanlar
  • İstanbul Antika Alan Yerler
  • İstanbul Antikacı
  • İstanbul Antika Mağazaları

Öncelikle eşyanın antika olduğundan emin olunmalıdır. Eski bir geçmişe sahip her eşyanın antika değerinde olmadığı bilinmelidir. Eşyanın çok özel ve az bulunur nitelikte olması gerekmektedir. Böyle bir durum içinde kararsız kalınması durumunda da firmamız tarafından bilgi alınabilir. Çok kısa bir süre içinde eşyanız hakkında bilgi sunulabilir. Antika ürünler çok farklı ürünler olabilmektedir. Heykel, resim, vazo, masa, sandalye, halı, avize, kapı kolu, saat gibi ürünlerin alımı yapılmaktadır. İstanbul  antika alan yerler tarafından verilen fiyatında çok üstünde bir değer biçileceği kesinlikle bilinmelidir.

Antika ürünün durumuna göre fiyat değişmektedir. Çok daha eski bir tarihe sahip ve oldukça az bulunan bir parça olması durumunda fiyatı oldukça yüksek olacaktır. İletişime geçilip ürün hakkında fotoğraf ve bilgi verilmesiyle fiyat teklifi yapılmaktadır. Kabul edilmesi halinde araç ile gelip ürün alınmaktadır. Ücreti de nakit olarak takdim edilmektedir. İstanbul  antika alım satım konusunda uzun bir geçmişe sahip firmamız ile yapılan alışverişten çok daha karlı ayrılacağı da bilinmelidir.